Opava zdravé město
Opava

Nápady pro Opavu 2018

Po úspěšném prvním ročníku „Nápady pro Opavu 2017“ vyhlašuje město Opava druhou výzvu participativního rozpočtu.

STARTUJEME 1.1.2018

Chcete podat nápad? Pokud splníte všechny níže uvedené podmínky a nápad poté odešlete a doložíte i povinné přílohy, bude nápad zařazen do hodnotícího procesu.

Mám nápad:

  1. Jsem starší 15let;
  2. Místo realizace mého nápadu je na pozemcích nebo v budovách města;
  3. Dokládám všechny povinné přílohy výzvy;
  4. Podávám pouze 1 nápad.

Pokud jste na všechny předešlé body odpověděli ano, prosím pusťte se do vyplnění on-line formuláře (jiná forma podání než elektronická není akceptována). 

Informace, jak správně on-line formulář vyplnit najdete v příručce “ Jak na to“, která je společně s povinnými přílohami v sekci „Dokumenty ke stažení“ na této stránce.
U každého pole on-line formuláře je informační „puntík“, který Vám v případě potřeby poradí, co do daného pole vyplnit. Formulář si můžete stáhnout zde a podívat se, co vše bude v on – line formuláři potřeba vyplnit.

Pokud si nebudete vědět rady neváhejte nás kontaktovat – kontaktní osoby jsou uvedeny v sekci Kontakty nebo si domluvte osobní konzultace na telefonním čísle: 553 756 401 případně 553 756 352.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Povinné přílohy výzvy:

Seznam podporovatelů nápadů (přílohu nahrajete do on- line formuláře, akceptovaná velikost 2 MB a formát pdf)

Fotodokumentace, případně vizualizace (do on-line formuláře nahrajete fotografii současného stavu nápadu, akceptovaná velikost 3 MB, ve formátu jpg, gif, png).

 

 


 

Back to Top