Opava zdravé město
Opava

Nápady pro Opavu 2018

Po úspěšném prvním ročníku „Nápady pro Opavu 2017“ vyhlašuje město Opava druhou výzvu participativního rozpočtu.

STARTUJEME 1.1.2018

Výzva ukončena 28. 2. 2018 v 18:00 h.

Hlasování veřejnosti bude spuštěno 1. 5. 2018

Chcete podat nápad? Pokud splníte všechny níže uvedené podmínky a nápad poté odešlete a doložíte i povinné přílohy, bude nápad zařazen do hodnotícího procesu.

Mám nápad:

  1. Jsem starší 15let;
  2. Místo realizace mého nápadu je na pozemcích nebo v budovách města;
  3. Dokládám všechny povinné přílohy výzvy;
  4. Podávám pouze 1 nápad.

Pokud jste na všechny předešlé body odpověděli ano, prosím pusťte se do vyplnění on-line formuláře (jiná forma podání než elektronická není akceptována). 

Informace, jak správně on-line formulář vyplnit najdete v příručce “ Jak na to“, která je společně s povinnými přílohami v sekci „Dokumenty ke stažení“ na této stránce.
U každého pole on-line formuláře je informační „puntík“, který Vám v případě potřeby poradí, co do daného pole vyplnit. Formulář si můžete stáhnout zde a podívat se, co vše bude v on – line formuláři potřeba vyplnit.

Pokud si nebudete vědět rady neváhejte nás kontaktovat – kontaktní osoby jsou uvedeny v sekci Kontakty nebo si domluvte osobní konzultace na telefonním čísle: 553 756 400 případně 553 756 401.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Povinné přílohy výzvy:

Seznam podporovatelů nápadů (přílohu nahrajete do on- line formuláře, akceptovaná velikost 2 MB a formát pdf)

Fotodokumentace, případně vizualizace (do on-line formuláře nahrajete fotografii současného stavu nápadu, akceptovaná velikost 3 MB, ve formátu jpg, gif, png).

 

 


 

Back to Top